Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Przetargi

Warszawa, 16.11.2022r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” informuje, że zostało zakończone postępowanie konkursowe dotyczące wyboru: Wykonawcy pięcioletniej kontroli pomiarów elektrycznych w lokalach mieszkalnych będących w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Wilanów”.

Do realizacji kontroli wybrano firmę „ELFOR” Filip Bolimowski.

Warszawa, 16.11.2022r.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” informuje, że zostało zakończone postępowanie konkursowe dotyczące wyboru: Wykonawcy rocznej kontroli stanu technicznego budynków mieszkalnych i pawilonów będących w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Wilanów”.

Do realizacji kontroli wybrano firmę „WOMA-TECH” Małgorzata Wojciechowska.

Kontrola  zostanie przeprowadzona w listopadzie 2022 r.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” informuje, że zostało zakończone postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy na remont loggii z wymianą balustrad od strony wchodniej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Królowej Marysieńki 19.

Do realizacji robót wybrano firmę Mobi2Rent Artur Szewczyk z Warszawy.

Prace rozpoczną się w lipcu 2022 r.

Warszawa, 06.06.2022r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” informuje, że zostało zakończone postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy dotyczące przebudowy istniejącej drogi do budynku przy ul. Sobieskiego 4 w Warszawie na spełniającą wymogi drogi pożarowej.

Do realizacji robót wybrano firmę Zakład Robót Drogowych i Budowlanych Barbara Sawczuk z Warszawy.

Prace zostaną wykonane w 2022 r.

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl